Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Bal karnawałowy

Email Drukuj PDF

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W dniu 14.01.2016r. w Przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.

Więcej…
 

Wigilia 2015

Email Drukuj PDF

22 grudnia 2015 r. odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Wigilia – najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór w roku, wyzwalający w ludziach ich najlepsze uczucia. W domach uroczyście, ale nie tylko w domach. W naszym przedszkolu również. Wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, jak również rozmowy przy wigilijnym stole wprowadziły wszystkich  w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości.

Więcej…
 

Jasełka

Email Drukuj PDF

We wtorek 22 grudnia odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez uczniów klas „0”. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.

Więcej…
 

Mikołaj 2015

Email Drukuj PDF

Wizyta świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Tegoroczna aura zasiała w serduszka przedszkolaków niepokój i pytanie: czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola? W dniu 7.12.2015 r. gościem w naszym przedszkolu był Burmistrz Miasta p. Augustyn Ormanty. Przekazał przedszkolakom życzenia świąteczne i słodkie podarunki. Przedszkolaki podziękowały gościowi wierszami i piosenkami o Mikołaju. W tym samym dniu przedszkolaki brały udział w widowisku w CKTiS „Poszukiwanie Św. Mikołaja”. Mikołaj się oczywiście znalazł i miał dla wszystkich dzieci prezenty. Dzieci były bardzo grzeczne, a Mikołaj obiecał kolejną wizytę już za rok.

Więcej…
 

Wyjazd do Fadolandii

Email Drukuj PDF

W dniach 1 i 2 grudnia 2015 roku przedszkolaki wyjechały gimbusem do Wadowic do krainy zabaw dziecięcych. W Fadolandii biegaliśmy, pokonywaliśmy różne przeszkody, aby zjechać do basenu z kolorowymi piłkami. Zabawom w kącikach zainteresowań nie było końca. Po dwóch godzinach tam spędzonych wróciliśmy do Kalwarii na pyszny obiad i poobiedni odpoczynek. Bardzo dziękujemy za pomoc rodzicom, którzy nam towarzyszyli w tej wyprawie.

Więcej…
 


Strona 24 z 30


Dzisiaj jest: Wtorek
22 Stycznia 2019
Dzień Dziadka
Imieniny obchodzą
Anastazy, Dobromysł, Gaudencjusz,
Gaudenty, Marta, Wincenty

Do końca roku zostało 344 dni.
Zodiak: Wodnik