Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Tego w naszym przedszkolu jeszcze nie było!

Email Drukuj PDF

11 marca 2015 r. przybyli do nas z wizytą niezwykli goście: pan chor. Andrzej Łakomy wraz z funkcjonariuszami z Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Krakowie.
Przeprowadzili zajęcia na temat podstaw kryminalistyki i daktyloskopii. Podjęto zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa, umiejętności postępowania w trudnych sytuacjach i odpowiedzialności. Po obejrzeniu krótkiej prezentacji o pracy żołnierzy z tego oddziału, przedszkolaki ustawiły się w kolejce do stanowiska, przy którym mogli zrobić odciski swoich palców i zabrać je na pamiątkę do domu. Odważni mogli przymierzyć prawdziwy hełm.

Więcej…
 

5 marca 2015 r.

Email Drukuj PDF

Na bal do naszego przedszkola przybyła duża gromadka ufoludków. Wszyscy byli ubrani na zielono,
porozumiewali się w obcym języku, tańczyli i śpiewali kosmiczne piosenki. Od Pań otrzymali ufoludkowe opaski.
Chętnie wzięli udział w zajęciach na temat kosmosu i poszerzyli swoją wiedzę o planetach. 
Na zakończenie zasiedli do stolików, żeby podjąć się niełatwego zadania wyklejenia sylwetki ufoludka zieloną bibułą.

Więcej…
 

Zabawa karnawałowa

Email Drukuj PDF


10.02.2015 r. odbyła się w naszym przedszkolu zabawa karnawałowa. Sala zapełniła się girlandami i balonami, a radosny nastrój udzielił się wszystkim. Do skocznej muzyki tańczyli wspólnie między innymi strażacy, wróżki, wampiry, komandosi, super bohaterowie oraz skrzaty. Po męczących wygibasach zjedliśmy kolorowy deser z bitą śmietaną i nabraliśmy sił do dalszej zabawy.

Więcej…
 

4.02.2015 r.

Email Drukuj PDF

4 lutego byliśmy z wizytą na Komisariacie Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej. Przedszkolakom przez cały czas towarzyszył p. o. st. sierż. Dominik Ochman, który opowiedział nam, na czym polega praca policjanta, a także oprowadził po tajemniczych zakamarkach komisariatu. Każde dziecko miało możliwość przymierzyć kamizelkę kuloodporną i hełm, potrzymać w ręce prawdziwe kajdanki oraz pałkę.

Więcej…
 

3.02.2015 r.

Email Drukuj PDF

Przedszkolaczki wzięły udział w warsztatach „W Krainie Baśni” zorganizowanych przez Bibliotekę Publiczną im. Stanisława Wyspiańskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej. W programie były m.in. zagadki, baśniowy quiz, słuchanie baśni o „Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”, a także malowanie farbami baśniowych krasnali. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspólnie spędzony czas!

Więcej…
 


Strona 24 z 27


Dzisiaj jest: Poniedziałek
15 Października 2018
Imieniny obchodzą
Brunon, Gościsława, Jadwiga, Sewer,
Tekla, Teresa

Do końca roku zostało 78 dni.
Zodiak: Waga