Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

25 XI 2014 r.

Email Drukuj PDF

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy z nas przyniósł do przedszkola swojego ulubionego pluszaka. Nasze Misie miały okazję przyglądnąć się, jak miło płynie nam tutaj czas. Zobaczcie sami:

Więcej…
 

14 XI 2014 r.

Email Drukuj PDF

W tym dniu braliśmy udział w warsztatach na temat niepełnosprawności pt. „Czym skorupka za młodu…”. Celem naszego spotkania było rozbudzenie wrażliwości na szeroko rozumianą „inność”, oraz zapobieganie takim zjawiskom jak nietolerancja, niezrozumienie lub przemoc. Opowiedziana historia o niewidomej dziewczynce i jej przyjaciołach rozbudziła naszą wyobraźnię i empatię. Na zakończenie naszego spotkania każdy z nas otrzymał dyplom przedszkolaka na medal.

Więcej…
 

13, 14 XI 2014 r.

Email Drukuj PDF

Każdy z nas z niecierpliwością czekał na ten dzień. Tuż po śniadaniu wyruszyliśmy na wycieczkę autobusową do Wadowic. Naszym punktem docelowym była Kraina Zabaw, zwana Fadolandią. Na miejscu czekało na nas mnóstwo atrakcji m.in. zjeżdżalnie, baseny wypełnione kulkami, dwupoziomowy tor z przeszkodami, boisko do koszykówki, piłkarzyki, maszyna do gry w cymbergaja i inne. Każdy z nas znalazł coś dla siebie. Nie było czasu na nudę! Dwie godziny minęły nam w mgnieniu oka. Wracaliśmy zmęczeni, ale pełni wrażeń. W przedszkolu czekał na nas pyszny obiad, który szybko postawił nas na nogi. Już nie możemy doczekać się kolejnej wycieczki.

Więcej…
 

12 XI 2014 r.

Email Drukuj PDF

W tym dniu gościliśmy w naszym przedszkolu pana Burmistrza Zbigniewa Stradomskiego oraz przedstawiciela Policji. W ramach akcji „Świeć przykładem”, której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa pieszym, otrzymaliśmy odblaskowe opaski, a także zostaliśmy przeszkoleni w temacie zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. Bardzo dziękujemy za troskę o nasze bezpieczeństwo!

Więcej…
 

Urodziny

Email Drukuj PDF

Naszym kochanym jubilatkom: Agnieszce, Madzi i Martynce jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego! Na ich cześć: HIP HIP HURRA!

Więcej…
 
Więcej artykułów…


Strona 28 z 29


Dzisiaj jest: Środa
21 Listopada 2018
Światowy Dzień Życzliwości
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Janusz,
Konrad, Konrada, Maria, Piotr, Regina,
Rena, Rufus, Twardosław, Wiesław

Do końca roku zostało 41 dni.
Zodiak: Skorpion