Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

4.02.2015 r.

Email Drukuj PDF

4 lutego byliśmy z wizytą na Komisariacie Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej. Przedszkolakom przez cały czas towarzyszył p. o. st. sierż. Dominik Ochman, który opowiedział nam, na czym polega praca policjanta, a także oprowadził po tajemniczych zakamarkach komisariatu. Każde dziecko miało możliwość przymierzyć kamizelkę kuloodporną i hełm, potrzymać w ręce prawdziwe kajdanki oraz pałkę.

Więcej…
 

3.02.2015 r.

Email Drukuj PDF

Przedszkolaczki wzięły udział w warsztatach „W Krainie Baśni” zorganizowanych przez Bibliotekę Publiczną im. Stanisława Wyspiańskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej. W programie były m.in. zagadki, baśniowy quiz, słuchanie baśni o „Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”, a także malowanie farbami baśniowych krasnali. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspólnie spędzony czas!

Więcej…
 

30 stycznia 2015 r.

Email Drukuj PDF

Tego dnia najwięcej radości przyniosły nam wspólne zabawy na śniegu. Po zajęciach udaliśmy się do szatni, ubraliśmy ciepłe kombinezony i zaopatrzeni w wiaderka i łopatki wyszliśmy na plac przedszkolny. Bawiliśmy się wspaniale, aż żal nam było wracać do przedszkola…

Więcej…
 

27 stycznia 2015 r.

Email Drukuj PDF

Nasi koledzy i koleżanki z klasy 2 szkoły podstawowej wraz z wychowawczynią panią mgr Jolantą Studnicką przygotowali z okazji dnia babci i dziadka piękne przedstawienie. Przedszkolaczki w ciszy i skupieniu oglądały występ, a na koniec nagrodziły aktorów gromkimi brawami i słodkimi cukiereczkami. Jeszcze raz gratulujemy wspaniałego występu i już nie możemy doczekać się kolejnego:)

 

21 stycznia 2015 r.

Email Drukuj PDF

21 stycznia w naszym przedszkolu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Jak wszyscy wiemy 21 i 22 stycznia obchodzimy w Polsce Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci zaprosiły swoje kochane babcie i dziadków do przedszkola na wspólne świętowanie. Goście zgromadzili się licznie na sali gimnastycznej i w skupieniu oczekiwali na występ. Wreszcie nadszedł czas, gdy przedszkolaczki mogły przedstawić jasełka.

Więcej…
 


Strona 28 z 31


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Dzierżysława, Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek, Sewer, Sofroniusz,
Szymon

Do końca roku zostało 283 dni.
Zodiak: Baran