Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

30 stycznia 2015 r.

Email Drukuj PDF

Tego dnia najwięcej radości przyniosły nam wspólne zabawy na śniegu. Po zajęciach udaliśmy się do szatni, ubraliśmy ciepłe kombinezony i zaopatrzeni w wiaderka i łopatki wyszliśmy na plac przedszkolny. Bawiliśmy się wspaniale, aż żal nam było wracać do przedszkola…

Więcej…
 

27 stycznia 2015 r.

Email Drukuj PDF

Nasi koledzy i koleżanki z klasy 2 szkoły podstawowej wraz z wychowawczynią panią mgr Jolantą Studnicką przygotowali z okazji dnia babci i dziadka piękne przedstawienie. Przedszkolaczki w ciszy i skupieniu oglądały występ, a na koniec nagrodziły aktorów gromkimi brawami i słodkimi cukiereczkami. Jeszcze raz gratulujemy wspaniałego występu i już nie możemy doczekać się kolejnego:)

 

21 stycznia 2015 r.

Email Drukuj PDF

21 stycznia w naszym przedszkolu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Jak wszyscy wiemy 21 i 22 stycznia obchodzimy w Polsce Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci zaprosiły swoje kochane babcie i dziadków do przedszkola na wspólne świętowanie. Goście zgromadzili się licznie na sali gimnastycznej i w skupieniu oczekiwali na występ. Wreszcie nadszedł czas, gdy przedszkolaczki mogły przedstawić jasełka.

Więcej…
 

9 I 2015 r.

Email Drukuj PDF

Zapowiedź wizyty pana górnika wywołała na naszych twarzach uśmiech, a w sercach radość. Od samego rana oczekiwaliśmy w napięciu na przybycie niezwykłego gościa. W ramach przygotowań do wizyty, każdy z nas wykonał dla siebie górniczą czapkę. I tak oto około godziny 10-tej progi naszego przedszkola przekroczył pan górnik. Nasz wspaniały gość był ubrany w górniczy strój galowy, w skład którego wchodził mundur, a także czapka z pióropuszem. Dzieci dostrzegły również błyszczące w słońcu, zdobiące pierś medale. Pan górnik opowiedział nam na czym polega praca górnika i jak bardzo jest niebezpieczna.

Więcej…
 

19 XII 2014 r.

Email Drukuj PDF

Tego dnia wszyscy zgromadziliśmy się przy wspólnym wigilijnym stole. Swoją obecnością zaszczycili nas ks. proboszcz Wiesław Cygan, burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej pan Augustyn Ormanty, pani dyrektor Bożena Kołodziej, a także pani wicedyrektor Maria Mlak. Dzieci przygotowały specjalnie na ten dzień krótki program słowno-muzyczny. Recytowanie wierszy przeplatało radosne śpiewanie kolęd w wykonaniu dzieci, nauczycieli oraz gości. Po złożeniu sobie życzeń i podzieleniu się opłatkiem nasze panie zaprosiły wszystkich do stołu na świąteczny poczęstunek. Sala napełniła się ciepłą i miłą atmosferą, dzięki czemu każdy z nas poczuł magię Świąt Bożego Narodzenia.


 


Strona 28 z 30


Dzisiaj jest: Sobota
19 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta,
Matylda, Mechtylda, Pia, Racimir, Sara

Do końca roku zostało 347 dni.
Zodiak: Koziorożec