Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Piknik Rodziny

Email Drukuj PDF

8 czerwca 2019 roku odbył się Piknik Rodziny zorganizowany przez nasze przedszkole. Tego dnia od wczesnych godzin porannych trwały przygotowania, do placówki podążali rodzice niosący własnoręcznie wykonane wypieki. Dzielni tatusiowie zajęli się ustawianiem namiotów oraz ławek. Różne stoiska wyrastały obok przedszkola jak grzyby po deszczu. Piknik rozpoczął się o godzinie 14.00.

Więcej…
 

Robimy pizzę!

Email Drukuj PDF

W dniu 28.05.2019 r. grupa 0 d wraz z wychowawczyniami uczestniczyła w warsztatach robienia pizzy. Te ciekawe zajęcia odbyły się w Zakrzowie w INKUBATORZE KUCHENNYM. Dzieci samodzielnie od samego początku aż do końca uczestniczyły w procesie robienia pizzy.

Więcej…
 

Informacja dla rodziców

Email Drukuj PDF

W związku z wcześniejszym zakończeniem roku szkolnego 2018/19 dzień 21.06. (piątek) jest dniem wolnym.

 

Mali ratownicy

Email Drukuj PDF

29 kwietnia dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w warsztatach z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pt. „Mali ratownicy” przeprowadzonych przez ratowników medycznych z firmy „Azymut”. Przed naszymi przedszkolakami ratownicy postawili nie lada wyzwanie – uratować misia to nie taka prosta sprawa….

Więcej…
 

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych

Email Drukuj PDF

Miesiąc  kwiecień był w naszym przedszkolu okresem przygotowań do zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Wspólnie z Paniami dzieci poznawały zwyczaje związane z tym Świętem, charakterystyczne dla naszego kraju. Jednym z wielkanocnych zwyczajów jest  przygotowanie koszyka wielkanocnego.

Więcej…
 


Strona 6 z 12


Dzisiaj jest: Środa
30 Września 2020
Dzień chłopaka i Światowy Dzień
Serca
Imieniny obchodzą
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia

Do końca roku zostało 93 dni.
Zodiak: Waga