Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

29 .09. 2017 r.

Email Drukuj PDF

Przedszkolaki z grupy 0 C postanowiły uczcić Dzień Chłopaka, ale tak naprawdę tego dnia świętowali  zarówno chłopcy, jak i  dziewczynki. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Z racji święta, wszyscy chłopcy byli dzisiaj wyróżnieni, a  dziewczynki złożyły im najlepsze życzenia. Każdy chłopiec otrzymał prezent, który wspólnie z paniami wykonały koleżanki z ich grupy. Chłopcy byli zachwyceni. Na koniec uroczystości , dzięki naszym kochanym rodzicom wszyscy mogli zasiąść do wspólnego stołu na słodki poczęstunek. Tego  dnia przedszkolaki  spisały się na medal, oby takich dni było więcej.

Więcej…
 

27. 09. 2017 r.

Email Drukuj PDF

Przedszkolaki miały niepowtarzalną okazję, aby zasiąść za kierownicą radiowozu. A to wszystko dzięki zaprzyjaźnionym funkcjonariuszom z Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej, którzy tym razem postanowili zaparkować obok hali gimnastycznej. Każdy przedszkolak mógł  zobaczyć z bliska radiowóz, przymierzyć czapkę policyjną oraz włączyć i posłuchać sygnału policyjnej syren. Radości dzieci nie było końca.

Więcej…
 

Otwarcie przedszkola

Email Drukuj PDF

W dniu 4 września 2017 r. przy Zespole Szkół nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej uruchomione zostało 7-oddziałowe przedszkole. Do oddziałów przedszkolnych zostały przyjęte dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat. Dzięki zaangażowaniu personelu i Dyrekcji Zespołu Szkół w Kalwarii Zebrzydowskiej zadanie udało się ukończyć w terminie. Wśród tych oddziałów funkcjonuje także oddział integracyjny. Oddział ten zapewnia pełny rozwój dzieci niepełnosprawnych i pełnosprawnych, uczy wzajemnego szacunku, akceptacji, zrozumienia gotowości dawania i przyjmowania pomocy w zabawie, nauce oraz w codziennych sytuacjach życia przedszkolnego.

Więcej…
 

I wizyta Policjantów w Publicznym Przedszkolu przy ZS nr 1 w Kalwarii Zeb. w roku szk. 2017/18

Email Drukuj PDF

W ubiegłą środę 20 września gościliśmy w trzech oddziałach naszego przedszkola Panią policjantkę st. sierż. Celinę Wróbel i Pana policjanta mł. asp. Przemysława Pasternaka. Dzieci z grup: „Motylki”, 0a oraz 0c z niecierpliwością od rana czekały na wyjątkowych gości. Młodsze przedszkolaki zapoznawały się, a starsze przypominały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Wizyta ta była więc idealnym dopełnieniem i uzupełnieniem tematu.

Więcej…
 

Dzień Mamy i Taty

Email Drukuj PDF

6,7 i 8-ego czerwca w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty.
Dzieci zaprezentowały program artystyczny, na który składały się tańce, śpiewanie piosenek oraz recytacja wierszyków. Włożyły w niego ogrom wysiłku, co zostało nagrodzone uśmiechami i brawami mam i tatusiów. Na koniec przedszkolaki wręczyły swoim ukochanym rodzicom laurki i prezenciki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.

Więcej…
 


Strona 6 z 20


Dzisiaj jest: Niedziela
21 Stycznia 2018
Dzień Babci
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Epifani, Jarosław,
Jarosława, Jerosława, Marcela

Do końca roku zostało 345 dni.
Zodiak: Wodnik