Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Email Drukuj PDF

24.09.2018 r. dzieci z grupy 0 b i 0 d miały przyjemność gościć w przedszkolu Pana Policjanta z Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej. W związku z niesprzyjającą pogodą dzieci w tym dniu nie mogły same udać się na komisariat, więc Pan Dzielnicowy przyjechał do nich.

Więcej…
 

Urodziny w grupie 0 c

Email Drukuj PDF

Każde dziecko marzy o tym, aby dzień jego urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im to, kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. W miesiącu wrześniu swoje urodziny obchodzili: Patryk oraz Karol. Jak zawsze nie zabrakło wspaniałych zabaw, podczas których jubilaci mogli poczuć się wyjątkowo, a także słodkiego poczęstunku. Cała grupa zaśpiewała im „sto lat”, a następnie każdy po kolei składał szczere życzenia. Później nadszedł czas na wspólne zdjęcie.

Więcej…
 

Urodziny w grupie 0 d

Email Drukuj PDF

We wrześniu obchodziliśmy w grupie 0 d urodziny Ignacego oraz Adama. Rodzice jubilatów przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich dzieci. Wspólne zabawy, piosenki    i tańce urozmaiciły chwile jubilatom, a głośne sto lat słychać było w całej szkole! Nie zabrakło życzeń, uścisków i prezentów! Chłopcy na długo zapamiętają te dni!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Więcej…
 

WIZYTA W GABINECIE PANI HIGIENISTKI

Email Drukuj PDF

13 września przedszkolaki z grupy 0 d odwiedziły gabinet pani higienistki, która opowiedziała im o wykonywanym przez siebie zawodzie.
W czasie spotkania przedszkolaki dowiedziały się, jak należy dbać o siebie, ubierać się odpowiednio do pogody oraz zachować zasady higieny i zdrowego stylu życia. Mogliśmy także zobaczyć, w co wyposażona jest apteczka oraz poznać sprzęty i narzędzia znajdujące się w gabinecie. Pani Małgosia odpowiedziała także na pytania przedszkolaków!
Dziękujemy!

 

Wycieczka do zoo – Kraków

Email Drukuj PDF

Wycieczka do krakowskiego zoo była kolejną ciekawą przygodą dla dzieci z naszego przedszkola.
Celem wycieczki było wzbogacenie wiadomości na temat zwierząt żyjących w różnych rejonach świata, poznawanie ich nazw, środowiska życia oraz nowych gatunków. Podczas wyjazdu dzieci uczyły się również grzecznego i kulturalnego zachowania w miejscach publicznych.
Bezpośredni kontakt ze zwierzętami sprawił, że wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapisały się w pamięci dzieci. Ogród zoologiczny jest uroczym miejscem do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Przedszkolaki z Kalwarii mogły też zobaczyć jak karmione są foki i pingwiny.
Dzieci zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do przedszkola.

 

Więcej…
 


Strona 6 z 31


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Dzierżysława, Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek, Sewer, Sofroniusz,
Szymon

Do końca roku zostało 283 dni.
Zodiak: Baran