Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Dzień Bańki mydlanej

Email Drukuj PDF

Dzień Bańki mydlanej – 11 września wesoło i kolorowo zrobiło się na naszym placu zabaw. Przedszkolaki  z grupy „Motylki” robiły bańki mydlane: duże, małe, delikatne, magiczne, tęczowe… Wspaniałe było puszczanie baniek, a jeszcze przyjemniejsze gonienie ich i łapanie. Było dużo radości i wesołej zabawy.

Więcej…
 

12.10.2017 r. URODZINY SZYMONA z grupy 0 c

Email Drukuj PDF

Dzień urodzin jest dla każdego dziecka dniem szczególnie ważnym. Urodziny w naszym przedszkolu to fantastyczna sprawa, zwłaszcza  dla jubilata. Nie zabrakło życzeń, uścisków i prezentów.  Wszystkiego najlepszego życzą koledzy, koleżanki oraz panie!

Więcej…
 

29 .09. 2017 r.

Email Drukuj PDF

Przedszkolaki z grupy 0 C postanowiły uczcić Dzień Chłopaka, ale tak naprawdę tego dnia świętowali  zarówno chłopcy, jak i  dziewczynki. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Z racji święta, wszyscy chłopcy byli dzisiaj wyróżnieni, a  dziewczynki złożyły im najlepsze życzenia. Każdy chłopiec otrzymał prezent, który wspólnie z paniami wykonały koleżanki z ich grupy. Chłopcy byli zachwyceni. Na koniec uroczystości , dzięki naszym kochanym rodzicom wszyscy mogli zasiąść do wspólnego stołu na słodki poczęstunek. Tego  dnia przedszkolaki  spisały się na medal, oby takich dni było więcej.

Więcej…
 

27. 09. 2017 r.

Email Drukuj PDF

Przedszkolaki miały niepowtarzalną okazję, aby zasiąść za kierownicą radiowozu. A to wszystko dzięki zaprzyjaźnionym funkcjonariuszom z Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej, którzy tym razem postanowili zaparkować obok hali gimnastycznej. Każdy przedszkolak mógł  zobaczyć z bliska radiowóz, przymierzyć czapkę policyjną oraz włączyć i posłuchać sygnału policyjnej syren. Radości dzieci nie było końca.

Więcej…
 

Otwarcie przedszkola

Email Drukuj PDF

W dniu 4 września 2017 r. przy Zespole Szkół nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej uruchomione zostało 7-oddziałowe przedszkole. Do oddziałów przedszkolnych zostały przyjęte dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat. Dzięki zaangażowaniu personelu i Dyrekcji Zespołu Szkół w Kalwarii Zebrzydowskiej zadanie udało się ukończyć w terminie. Wśród tych oddziałów funkcjonuje także oddział integracyjny. Oddział ten zapewnia pełny rozwój dzieci niepełnosprawnych i pełnosprawnych, uczy wzajemnego szacunku, akceptacji, zrozumienia gotowości dawania i przyjmowania pomocy w zabawie, nauce oraz w codziennych sytuacjach życia przedszkolnego.

Więcej…
 


Strona 10 z 24


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Albrecht, Eulogiusz, Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm

Do końca roku zostało 190 dni.
Zodiak: Rak