Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Dzień Kobiet

Email Drukuj PDF

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie  składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie zabrakło uścisków, cukierków i kwiatów. Z dziewczęcych twarzy uśmiech nie znikał przez cały dzień.
Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech…

Więcej…
 

Urodziny w grupie 0 c

Email Drukuj PDF

Lilia rozkwita, a róża opada,
piękny tulipan listeczki składa.
A my Wam składamy szczere życzenia,
życzymy szczęścia i powodzenia,
to co mile i wymarzone,
w dniu Waszych urodzin niech będzie spełnione.

***
W lutym w grupie 0 c urodziny obchodzili Zosia, Julia oraz Mateusz. Piękne życzenia płynęły od koleżanek i kolegów, a po odśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat”, mali jubilaci otrzymali drobne upominki. Jubilaci nie zapomnieli o słodkim poczęstunku dla gości.

Więcej…
 

Urodziny Emilki

Email Drukuj PDF

Każde dziecko marzy o tym, aby dzień jego urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im to, kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. W poniedziałek swoje urodziny obchodziła Emilka z grupy „Motylki”. To była wspaniała impreza, na którą zaproszone zostały wszystkie przedszkolaki. Najpierw słychać było głośne "Sto lat", potem były życzenia, uściski i prezenty, a na koniec jubilatka obsypała swoich gości cukierkami. To były niezapomniane urodziny
Wszystkiego najlepszego, Emilko!

Więcej…
 

Tłusty Czwartek

Email Drukuj PDF

Tego dnia nasze przedszkolaki poznały tradycje i obrzędy związane z tym słodkim świętem. Zgodnie ze zwyczajem nie mogło zabraknąć poczęstunku w postaci faworków z cukrem pudrem i róż karnawałowych z marmoladką. Inna nazwa faworków to chrust czyli kruche ciasto, które obok pączków są jednym ze specjałów Tłustego Czwartku.

Więcej…
 

Dzień Babci i Dziadka

Email Drukuj PDF

Dzień Babci i Dziadka to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i powoduje, że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek z łezką wzruszenia w oku słuchają ciepłych słów kierowanych pod ich adresem.   
Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i każdego roku obchodzimy go bardzo hucznie.

Więcej…
 


Strona 10 z 30


Dzisiaj jest: Sobota
19 Stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta,
Matylda, Mechtylda, Pia, Racimir, Sara

Do końca roku zostało 347 dni.
Zodiak: Koziorożec