Home Przedszkole Aktualności
Przedszkole

Urodziny

Email Drukuj PDF

Urodziny w przedszkolu obchodzili:

BORYS, MICHAŁ, OLIWIA i DAMIAN.

Więcej…
 

Warsztaty cukiernicze w Stryszowie

Email Drukuj PDF

5 i 6 października 2015r. po śniadaniu wyruszyliśmy w podróż „gimbusem” do Stryszowskiej piekarni. Na miejscu, każde dziecko zapoznało się z tajnikami cukiernictwa na przygotowanych specjalnie dla dzieci warsztatach cukierniczych. Podczas prawie dwugodzinnych zajęć dzieci z naszego przedszkola poznały sposób przygotowania ciasta, własnoręcznie rozwałkowywały ciasto, wycinały ciasteczka różnymi foremkami, odkładały gotowe wycięte ciastka do pieczenia na specjalnie przygotowane blaszki. Wypiek ciastek w dużym piecu mogliśmy obserwować z bezpiecznej odległości.

Więcej…
 

Wizyta Pana Policjanta

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 28.09.2015 r. nasze przedszkole odwiedził Pan Policjant, dzielnicowy Dominik Ochman, aby porozmawiać z dziećmi na temat ruchu drogowego. Nasz Gość wytłumaczył dzieciom jak należy bezpiecznie zachowywać się na jezdni, jak przechodzić przez ulicę i na jakim świetle oraz zadawał dzieciom różne pytania o przepisach ruchu drogowego, na które nasze przedszkolaki chętnie odpowiadały.

Więcej…
 

Dzień Marchewki

Email Drukuj PDF

23 września obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Marchewki. Przez cały tydzień uczyliśmy się o zdrowym odżywianiu. Celem tego dnia było przedstawienie i promowanie spożywania warzyw i owoców jako darów natury na przykładzie marchewki, rozwijanie umiejętności współdziałania w zespole oraz zapoznanie dzieci z używaniem sokowirówki.

Więcej…
 

Dzień dziecka

Email Drukuj PDF

Jakie święto obchodzimy 1 czerwca, chyba każde dziecko i każdy rodzic wie.

O Dniu Dziecka pamiętaliśmy również w naszym przedszkolu. Piękna pogoda dopisywała już od rana, więc prosto po zajęciach dydaktycznych udaliśmy się na nasz plac przedszkolny, by tam wspólnie świętować. Na każdego przedszkolaka czekał mały, słodki upominek, po którym już po chwili nie było śladu.

Więcej…
 


Strona 20 z 25


Dzisiaj jest: Poniedziałek
23 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
Do końca roku zostało 162 dni.
Zodiak: Lew