Home Świetlica
Świetlica szkolna

Walentynki

Email Drukuj PDF

Dnia 14. 02. dzieci dowiedziały się skąd wzięło się święto zakochanych, jakie są jego symbole i kolory. Poznały historię życia świętego Walentego. Zagraliśmy także w kilka walentynkowych gier. Następnie dzieci wykonały kartki walentynkowe dla ulubionego kolegi, koleżanki.

Więcej…
 

Święto Babci i Dziadka

Email Drukuj PDF

 

 

Z okazji Dnia Babci i Dziadka wychowankowie świetlicy opowiadali o swoich ukochanych babciach i dziadkach wypowiadali się jak z nimi spędzają czas, za co ich kochają, rysowali portrety przedstawiające swoje babcie i dziadków, które następnie przystroiły naszą gazetkę świetlicową, oraz wykonywali laurki.
Wszystkim babciom i dziadkom z całego serca życzymy stu lat!

Więcej…
 

Dzień Babci i Dziadka

Email Drukuj PDF

 

 

Mimo, że styczeń jest miesiącem chłodnym i mroźnym, są takie dwa dni kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Są to dni, w których obchodzimy święto naszych kochanych babć i dziadków. Z tej okazji w świetlicy szkolnej dzieci wykonały portrety swoich babć i dziadków. Życzenia z okazji dnia Babci i Dziadka oraz portrety umieściły na gazetce świetlicowej.

Więcej…
 

Rozstrzygnięcie konkursu

Email Drukuj PDF

19. 12. 2019 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów wszystkim uczestnikom konkursu zorganizowanym przez świetlicę szkolną „Kartka bożonarodzeniowa”.

Więcej…
 

Konkurs plastyczny

Email Drukuj PDF

 

 


Strona 1 z 8


Dzisiaj jest: Sobota
28 Marca 2020
Imieniny obchodzą
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

Do końca roku zostało 279 dni.
Zodiak: Baran