Home Świetlica
Świetlica szkolna

Jesienne zauroczenie

Email Drukuj PDF

W trakcie spacerów i pobytu na szkolnym placu zabaw obserwowaliśmy zmiany zachodzące jesienią w przyrodzie. Szczególną uwagę zwracaliśmy na bogatą kolorystykę tej pory roku. Kreatywne wykorzystanie darów jesieni w pracach plastycznych i technicznych spotkało się z dużym zainteresowaniem dzieci. Grupa z wielką pasją i zaangażowaniem tworzyła: zwierzątka, ludziki i inne postacie.

Więcej…
 

Bezpieczeństwo na drodze c.d.

Email Drukuj PDF

Celem zajęć było przypomnienie i utrwalenie zasad bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, w miejscach do tego przeznaczonych. Dzieci chętnie brały udział w zabawach ruchowych, w których motywem przewodnim była sygnalizacja świetlna.

Więcej…
 

Bezpieczeństwo na drodze

Email Drukuj PDF

W ramach zajęć świetlicowych dzieci uczestniczyły w pieszej wycieczce po najbliższej okolicy. Głównym celem było rozpoznawanie i nazywanie mijanych po drodze znaków drogowych. Dla utrwalenia zdobytych wiadomości dzieci przeniosły na papier te znaki, które zapamiętały najlepiej. Wszystkie prace znalazły się na świetlicowej gazetce, jedna z nich jednogłośnie uznana została za najlepszą.

Więcej…
 

Wakacyjne wspomnienia

Email Drukuj PDF

Tematem tygodniowego cyklu zajęć były: wakacyjne podróże, miejsca które najchętniej odwiedzamy, jak i czym podróżujemy. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się zabawa z wykorzystaniem mapy Polski. Dzieci odnajdywały i zaznaczały na niej miejsca, które znają i są według nich atrakcyjne turystycznie.

Więcej…
 

Musimy dbać o środowisko, w którym żyjemy

Email Drukuj PDF

Miniony tydzień w grupie świetlicowej pani Anny Oczkowskiej upłynął pod hasłem "Musimy dbać o środowisko, w którym żyjemy".

Więcej…
 


Strona 11 z 11


Dzisiaj jest: Niedziela
25 Października 2020
Imieniny obchodzą
Bonifacy, Bończa, Chryzant, Daria,
Inga, Kryspin, Maur, Sambor, Taras,
Teodozjusz, Wilhelmina

Do końca roku zostało 68 dni.
Zodiak: Skorpion