Przejdź do treści
szkola
Przejdź do stopki

Grono pedagogiczne

Treść

Lp. Nauczyciel Przedmiot
1 Mlak Maria Dyrektor szkoły, pedagog szkolny
2 Oczkowski Bogdan Wicedyrektor szkoły, muzyka
3 Żeglińska Marzena Wicedyrektor szkoły, j. polski
4 Basista Alicja technika, matematyka
5 Biela Renata edukacja wczesnoszkolna
6 Bucka Jolanta przedszkole
7 Cimer Małgorzata wychowanie fizyczne, matematyka
8 ks. Curzydło Michał religia
9 Daniel Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
10 Drożdż Klaudia przedszkole
11 Faber Małgorzata biologia, wdż
12 Filek Natalia edukacja wczesnoszkolna
13 Frasik Anna pedagog szkolny, EDB
14 Gajewski Mirosław informatyka
15 Kachnic Mariola przedszkole
16 Knapek Dominika edukacja wczesnoszkolna, fizyka
17 Knapek Dorota matematyka, chemia
18 Knapek Halina przedszkole
19 Kołodziej Ewelina j. angielski
20 Korczak Jacek wychowanie fizyczne
21 Kruk Grzegorz historia, WOS
22 Kubuta Małgorzata j. angielski
23 Latoń Magdalena przedszkole
24 Łasak Katarzyna przedszkole
25 Majchrzak- Kordylewska Anna psycholog
26 Maluty Anna j. angielski
27 Mazuga Joanna edukacja wczesnoszkolna, historia
28 Mielniczek- Mach Dominika przedszkole
29 Mirocha Małgorzata nauczyciel wspomagający
30 Mirocha Mirosława przedszkole
31 Mlak Aleksandra świetlica, informatyka
32 Moskała Beata edukacja wczesnoszkolna
33 Oczkowska Anna świetlica
34 Okrzesik Sabina j. niemiecki, świetlica
35 Olszewska Anna nauczyciel wspomagający
36 Pasternak Aleksandra logopeda, j. polski
37 Pawlica Monika plastyka
38 Pawlikowska- Paździora Anna geografia, przyroda
39 Postawa- Stręk Urszula pedagog specjalny
40 Ryłko Ewa edukacja wczesnoszkolna
41 Sarapata Sabina wychowanie fizyczne
42 Sikorska Irena przedszkole
43 Serwin Renata biblioteka
44 Słonina Bernadetta religia
45 Stanowska- Zaremba Marta matematyka
46 Studnicka Jolanta edukacja wczesnoszkolna
47 Tatar Danuta j. polski
48 Tomczewska Bożena informatyka
49 Turaj Magdalena j. polski
50 Zamysłowska Ewa wychowanie fizyczne
51 Złotek- Biela Magdalena j. włoski

 

 

 

185087