Przejdź do treści
szkola
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Spotkanie z płazami i gadami

Spotkanie z płazami i gadami

W piątek 6.10.2023 odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty z Panem owady i spółka. Gościliśmy Pana, który przybliżył dzieciom świat płazów i gadów.

Czerwony Kapturek

Czerwony Kapturek

Nasi rodzice ponownie nas zaskoczyli! Potajemnie przygotowali dla nas występ z okazji Dnia Dziecka pt. „Czerwony Kapturek”. Przedstawiona bajka z niestandardowym zakończeniem, zabawnymi tekstami i sytuacjami oraz wesołą muzyką zachwyciła nas!

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji.

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne

Nasze przedszkolaki miały bardzo fajny dzień. 18 i 19 kwietnia w całym przedszkolu smakowicie pachniało. A to za sprawą pani Natalii, która nas odwiedziła i uczyła piec ciasteczka nasze dzieci.

Wycieczka do Teatru Ludowego w Krakowie

Wycieczka do Teatru Ludowego w Krakowie

Dnia 20.04.2023 r. przedszkolaki z grup: 0a, 0b, 0c, 0d wybrały się na wycieczkę do Teatru Ludowego w Krakowie na spektakl pt. "Pyza na polskich dróżkach". Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć

Warsztaty objazdowe w grupie 0 b

Warsztaty objazdowe w grupie 0 b

Dnia 25 maja 2023 roku grupa 0b brała udział w tworzeniu makiety kompleksu klasztorno-parkowego w Kalwarii Zeb. projekt „Kultura - dziedzictwo Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej na szlaku UNESCO”.

Wyjście do Urzędu Poczty Polskiej

28 marca dzieci z naszego przedszkola wybrały się na pocztę. Celem wycieczki było zapoznanie z wyposażeniem urzędu pocztowego i pracą listonosza. Przedszkolaki poznały logo poczty oraz oglądały różnorodne przekazy pocztowe.

Wyjazd na rewię na lodzie do Oświęcimia

Wyjazd na rewię na lodzie do Oświęcimia

13 kwietnia dzieci z grupy 0a, 0b naszego przedszkola pojechały do Oświęcimia na spektakl teatralny na lodzie pt.: „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”. Wszyscy z zachwytem oglądaliśmy lodową opowieść opartą na motywach baśni Bolesława Leśmiana.

Cyrk

Cyrk "Szok"

28 lutego gościliśmy w naszym przedszkolu cyrk „Szok”. Wszystkie dzieci – począwszy od maluchów aż do starszaków – z zapartym tchem śledziły występy pary cyrkowców.

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja. Okres w roku przepełniony muzyką i zabawą. W naszym przedszkolu zorganizowaliśmy również bal karnawałowy. Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe i inne super osoby!

Spektakl ekologiczny

Spektakl ekologiczny

25 stycznia 2023 r. najstarsze grupy z naszego przedszkola zostały zaproszone do obejrzenia spektaklu ekologicznego. Ciekawa scenografia i wspaniała gra aktorów otworzyła oczy na problemy ekologiczne.

Przedstawienie jasełkowe

Przedstawienie jasełkowe

Dziękujemy wychowawcom klas drugich: pani Irenie Moskwie i pani Izabeli Pawlikowskiej, za zaproszenie całego przedszkola na występ jasełkowy swoich klas – 2A i 2B. Uczniowie jeszcze raz pozwolili nam poczuć klimat Bożego Narodzenia.

155689