Przejdź do treści
szkola
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Pszczółki na warsztatach w Castoramie

Pszczółki na warsztatach w Castoramie

7 czerwca 2022 r. grupa Pszczółki uczestniczyła w bezpłatnych warsztatach „Majsterkowo” organizowanych przez Castoramę w Krakowie. Głównym celem zajęć było rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni oraz rozwijanie umiejętności manualnych.

Wycieczka do Zoo w Krakowie

Wycieczka do Zoo w Krakowie

23 maja 2022r. grupa pszczółki wraz z grupami 0 a, b, c, d naszego przedszkola odbyły wycieczkę do ZOO w Krakowie. Celem wycieczki było poznanie i zainteresowanie różnorodnością gatunków świata zwierząt.

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

W Dzień Babci święta każdy wnuczek o niej pamięta. Biegnie już z życzeniami, bukietem i całusami. Życzy zdrówka i radości, miłości i pomyślności. By Babcia żyła ponad sto lat, albo i tyle, co istnieje nasz świat! Ty, Dziadziusiu, dobrze wiesz, czego wnuk Ci życzy:

Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy - pełen radości i wzruszeń, poprzedzony intensywnymi przygotowaniami. Również w naszym przedszkolu już na początku grudnia rozpoczęliśmy przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia.

Wizyta Świętego Mikołaja

Wizyta Świętego Mikołaja

6 grudnia odwiedził nasze przedszkole Św. Mikołaj. Ten dzień to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przedszkolaki przygotowywały się do niego starannie.

Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

W naszym przedszkolu 10 listopada 2021 r. odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci z grup Biedronki i Motylki, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola

Obchody Święta Niepodległości

Obchody Święta Niepodległości

11 listopada 1918 roku był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego co roku 11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości.

Październik w grupie Pszczółek

Październik w grupie Pszczółek

Za oknami jesień w pełni, zachwyca nas paletą kolorów jakie roztacza przed nami. Pośród tych kolorów było słońce, deszcz i wiatr. Pomimo różnej pogody w naszej grupie sporo się działo.

Wizyta Pana Policjanta

Wizyta Pana Policjanta

4 października 2021 r. grupę Biedronki, Motylki i Pszczółki odwiedził pan policjant. Pan policjant wytłumaczył na czym polega jego praca.

Dzień chłopaka

Dzień chłopaka

30 października w grupie „Motylki” świętowaliśmy niezwykły dzień- Dzień Chłopaka. Podekscytowane dzieci usiadły na dywaniku, odśpiewały sobie życzenia, a następnie dziewczynki rozdały chłopcom przygotowane przez rodziców prezenciki.

Wrzesień w grupie Pszczółek

Wrzesień w grupie Pszczółek

Na początku września dzieci z grupy Pszczółki poznawały się nawzajem, integrowały podczas wspólnych zabaw zarówno w sali, jak i na placu zabaw, boisku. Każdy dzień w przedszkolu był wesoły i ciekawy, przynosił coś nowego.

Wrześniowe urodziny

Wrześniowe urodziny

We wrześniu świętowaliśmy urodziny Gabrysia z grupy Motylki. To był bardzo uroczysty dzień. Przedszkolaki odśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia solenizantowi i zostały poczęstowane urodzinowymi słodyczami.

Płatności za przedszkole

Opłaty za przedszkole za miesiące maj i czerwiec będą przyjmowane w dniach: 01 czerwca 2022 r. środa: 8.00-10.00 13.00-15.00 02 czerwca 2022 r. czwartek: 8.00-10.00 13.00-16.00 03 czerwca 2022 r. piątek: 8.00-10.00 13.00-15.00 06 czerwca 2022 r. poniedziałek: 8.00-10.00 13.00-16

Mali naukowcy odkrywają tajemnice Świata

Mali naukowcy odkrywają tajemnice Świata

Nasze przedszkolaki odbyły tajemnicze spotkania z Profesorem Pytalskim, czyli warsztaty „Fizyka dla smyka”. To ciekawe warsztaty naukowe, które w bardzo prosty i przejrzysty sposób odkrywały przed dziećmi tajemnice otaczającego świata.

Majowe Święta

Majowe Święta

Święto Narodowe Trzeciego Maja jest świętem państwowym, obchodzonym na pamiątkę uchwalenia Konstytucji 3 Maja w 1791 roku. Z tej okazji nasze przedszkolaki próbowały odgadnąć co to jest patriotyzm, odpowiadały na pytanie, jakie znaczeniu ma Polska w życiu naszych rodzin.

68459