Przejdź do treści
szkola
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Zabawy na śniegu

Zabawy na śniegu

Za oknem zimowa aura i śnieg, które dzieci uwielbiają. Korzystając z uroków zimy nasze przedszkolaki bawiły się na śniegu. 

Spotkanie z płazami i gadami

Spotkanie z płazami i gadami

W piątek 6.10.2023 odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty z Panem owady i spółka. Gościliśmy Pana, który przybliżył dzieciom świat płazów i gadów.

Czerwony Kapturek

Czerwony Kapturek

Nasi rodzice ponownie nas zaskoczyli! Potajemnie przygotowali dla nas występ z okazji Dnia Dziecka pt. „Czerwony Kapturek”. Przedstawiona bajka z niestandardowym zakończeniem, zabawnymi tekstami i sytuacjami oraz wesołą muzyką zachwyciła nas!

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji.

Warsztaty objazdowe w grupie 0 b

Warsztaty objazdowe w grupie 0 b

Dnia 25 maja 2023 roku grupa 0b brała udział w tworzeniu makiety kompleksu klasztorno-parkowego w Kalwarii Zeb. projekt „Kultura - dziedzictwo Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej na szlaku UNESCO”.

Wycieczka do Teatru Ludowego w Krakowie

Wycieczka do Teatru Ludowego w Krakowie

Dnia 20.04.2023 r. przedszkolaki z grup: 0a, 0b, 0c, 0d wybrały się na wycieczkę do Teatru Ludowego w Krakowie na spektakl pt. "Pyza na polskich dróżkach". Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne

Nasze przedszkolaki miały bardzo fajny dzień. 18 i 19 kwietnia w całym przedszkolu smakowicie pachniało. A to za sprawą pani Natalii, która nas odwiedziła i uczyła piec ciasteczka nasze dzieci.

185087